sobota, 10 sierpnia 2013

Zabawa to super sprawa - Nowa zabawka Czarka - test

Rynek zawalony jest zabawkami. Reklamy  TV od samego rana bombardują nasze dzieci nowościami , zabawkami , które pojawiają się na rynku. Nie zawsze to co w reklamie jest w pudełku. Mój syn już się o tym przekonał - Mamo na reklamie to się ruszało, mówiło a teraz nie :( . 
Zabawki dzieciom kupujemy i będziemy kupować bez okazji i przy okazji świąt urodzin , Mikołaja itp  Okazjo co nie miara.  Mój syn kocha zabawki i mam ich ogromną ilość - dzieci , które zaprasza do domu otwierając buzię  i patrzał -   łał !!!!
Sami wiemy ,że nie każda zabawka przez nas kupiona jest fajna , nie każdą dziecko się bawi , potrafi się bawić  są takie co po 5 min lądują w kącie i tam leżą.

Dziś Czaruś dostał niespodziankę -  mój blog rozpoczął współpracę z firmą Dumel.

Firma Dumel która tak jak pisze na swojej stronie internetowej  DUMEL   powstała z myślą o dzieciach, które są największymi skarbami świata. 

  Niespodzianka - zabawka do przetestowania  przyszła w dzień w który  Cezary leżał w domku chory na anginę :(

Po otwarciu przesyłki nastąpiło cudowne uzdrowienie !!!! Płaczący , marudzący Czaruś ożył !!  :)


Na jego buzi pojawił się wielki uśmiech :) 

Zresztą widać to na fotkach , stał się zdrowym dzieckiem - ku mojej uciesze .

Cóż Czaruś będzie testował ?
Zestaw mini miasto  http://www.dumel.com.pl/produkty/tomica/zestawy/zestaw_mini_miasto.html


Jest to zabawka przeznaczona dla dzieci  4- 7 lat .
 
Zestaw zawiera stację kolejową, pociąg, tory, makiety dróg, auto i ludzika. 
I to co lubię można dokupywać inne zestawy , rozbudowywać je !!To lubię też wujkowie , ciocie  i dziadkowie  bo wiedzą co dziecku kupić , aby sprawić mu radość.


 Zajrzyjcie na stronę wręcz krainę  zabawek dla dzieci , znajdziemy tu  zabawki dla dzieci w każdym wieku . Od maluszków do tych większych .

http://www.dumel.com.pl

Jak widać na fotkach zabawka zaciekawiła też tatę Cezarego , maja kolejny wspólny temat .
Pociąg jest na baterie osiąga 2 prędkości , do tego super ulice po których  poruszają się pojazdy nie tylko samochody , wyobraźnia dziecka nie zna granic .


Opinia Czarka cóż mam napisać dziecko cieszy się bawi koło moich nóg  od wczoraj nie grał w gry komputerowe , na podłodze rozłożone miasteczko , pociąg jeździ Czaruś rozmawia sam z sobą , śmieje się - zjadł obiad i dalej usiadł na podłodze . Powyciągał różne auta pododawał domki z innych zabawek ....zabawa na całego.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ja mam spokój w domu i szczęśliwe dziecko Czaruś rozwija swoja wyobraźnię i bawi się cudownie. Po południu maszeruje z  nową zabawką  do kolegi będą bawi się razem.A jak kolejka działa - Czarek zestresowany , rozkręcił się jak wyłączyłam kamerę :)


Zapraszam na stronę gdzie dobierzemy wspaniałe zabawki , dobrane do wieku dziecka.  Co spowoduje ,że zabawka będzie używana i będzie dbał o rozwój naszych pociech .

 DUMEL i CEZARY ZAPRASZA

1 komentarz:

  1. Moi synkowie się przyglądali tej kolejce na Waszych zdjęciach i na filmiku i tylko było ŁAŁŁŁ ALE FAJNIE!!! Widać, że taka zabawka na jakiś czas zajmie dzieci:)

    OdpowiedzUsuń