niedziela, 3 listopada 2013

Jesienne porządki Cd ... sprzątamy łazienkę - test płynu Tytan

Kto ma dwie kobietki w domu i dwóch facetów albo i więcej wie jak wygląda łazienka , a dokładnie kabina prysznicowa . Mały prysznic a kabina w moim przypadku szklana cała w kropelkach , smugach i jeszcze gorzej . Nie umyjemy zaraz - bo się nie chce , nie po to był relaksacyjny prysznic ,żeby zaraz po nim szorować kabinę - na drugi dzień osad z mydła jak ta lala :(

Od kiedy wymieniłam kabinę walczę , używałam różnych płynów - nie które były tak intensywne w zapachu ,że wychodziłam z łazienki z bólem głowy i widziałam podwójnie :(

Dziś próba płyn kamień i rdza Tytan .

http://www.unia.pl/PL-H4/produkty.html?query=SZl9rZXl3b3Jkcz1OYXp3YSBwcm9kdWt0dTtmX21hcmthPTI7o to mój pomocnik  !


http://www.unia.pl/PL-H4/produkty/32/plyn-do-mycia-lazienek-tytan-kamien-i-rdza-spray.html


Biorę się za kabinę prysznicową . Pierwszy psik = piękny zapach jakby kwiatowy , widać jak brud osad spływa z płynem . Jedne przeteracie dobrą ściereczką z mikrofili i mamy błysk :)

Tak wyglądała kabina po sobotniej kąpieliTestujemy płyn Tytan na kamień i rdzę - zapach śliczny i efekt szybko widoczny


Wszystko lśni można się przejrzeć :)  Ewunia zadowolona i nie zmęczona 

Teraz bierzemy się za krany , rurki itd ....

Tak wyglądało

Jedne przetarcie szmatką z Tytanem i mamy '

Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam ten płyn .


Kilka słów o preparacie od producenta

Płyn do mycia łazienek Tytan kamień i rdza skutecznie usuwa osady z kamienia, rdzy, mydła, zacieki wodne, tłuste plamy i inny brud. Przeznaczony jest do mycia powierzchni z chromu, stali nierdzewnej (zlewozmywaki kuchenne), glazury, umywalki, wanny, szkła, plastiku (kabiny prysznicowe), armatury łazienkowej i inne.


Czyszczonym powierzchniom przywraca połysk, łatwo się spłukuje, nie rysuje powierzchni, pozostawia świeży morski zapach.

Dzięki opracowaniu specjalnej receptury stosowanie preparatu jest bardzo łatwe i nie wymaga użycia siły. Naniesiony na zabrudzoną powierzchnię szybko rozpuszcza wszelkie zabrudzenia i po spłukaniu wodą pozostawia lśniące pozbawione smug i zacieków powierzchnie.


http://www.unia.pl/PL-H4/produkty/32/plyn-do-mycia-lazienek-tytan-kamien-i-rdza-spray.html
Na zawsze w mojej łazience !!!!!!!!


 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz