środa, 21 listopada 2012

Testujemy kosmetyki -GEROVITAL H3

Kuchnia jest Malutka ale jaj właścicielka musi o sobie dbać :)
Dziś będzie o Maseczce Regenerującej  Gerovital H3 .
Maseczka dla kobiet 30+ 
Opakowanie 100ml 
Pobudza metabolizm  komórkowy skóry  z tendencją do odwodnienia ,poprawia jej napięcie.Zawiera olejek z nagietka  wyciąg z ogórka . 

 

Linia GEROVITAL H3  dostępna jest w detalicznych sklepach kosmetycznych i drogeryjnych, hipermarketach E.LECLERC, a także w sieci Drogeria Natura na terenie Polski. 
 coś więcej .GEROVITAL H3
PIERWSZA KONCEPCJA PRZECIW STARZENIU SIĘ WEDŁUG PROF. DR ANY ASLAN

Linia GEROVITAL H3 została stworzona w oparciu o odmładzającą kurację kosmetyczną prof. dr Any Aslan, która stanowiła niezbędny element kompleksowego programu geriatrycznego. Wchodzący w skład kosmetyków kompleks anti-age GH3, zawierający hialuronian sodu, wyciąg z ogórka i witaminę E, skutecznie regeneruje dojrzałą skórę, przywracając jej młodość. GEROVITAL H3 tworzą produkty przeznaczone dla cery dojrzałej (dla kobiet powyżej 40 lat), która wymaga odnowy z uwagi na pojawiające się pierwsze oznaki starzenia oraz dla cery, która wygląda jeszcze młodo i potrzebuje dodatkowej ochrony, by taką pozostać (kobiety powyżej 30 roku życia).
    Maseczka z tej serii ma bardzo fajny miły zapach. Nałożyłam ją na twarz i szyję na 20 min .
Następnie usunęłam wilgotnym wacikiem. Skóra fantastyczna gładka ,nawilżona ,pachnąca .
Będą ją stosować raz w tygodniu . Fantastyczna .POLECAM 
W skład serii wchodzą .
KREM NAWILŻAJĄCY (PÓŁTŁUSTY) + KREM ODŻYWCZY (TŁUSTY) 40+
KREM NAWILŻAJĄCY (PÓŁTŁUSTY)-NA DZIEŃ 40+
KREM ODŻYWCZY (TŁUSTY)-NA NOC 40+
KREM INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCO-LIFTINGUJĄCY (PÓŁTŁUSTY)– NA DZIEŃ 30+ 
KREM ODBUDOWUJĄCO-LIFTINGUJĄCY (TŁUSTY) – NA NOC - 30+
KREM DO RĄK REGENERUJĄCY (TŁUSTY)
KREM ZŁUSZCZAJĄCY (PÓŁTŁUSTY)
 KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY POD OCZY 
EMULSJA NAWILŻAJĄCA DO DEMAKIJAŻU 2 W 1 (30+)
 
MASECZKA REGENERUJĄCA (PÓŁTŁUSTA)
Maseczka regenerująca w kremie daje kompleksowi przeciw starzeniu się GH3 możliwość działania w kontakcie ze skórą przez co najmniej 15 minut. Dzięki intensywnym procesom naprawczym, regeneracyjnym i odbuduwującym odporność skóry opóźnia proces starzenia się. Maseczka pobudza metabolizm komórkowy w skórze z tendencją do odwodnienia, obecna w niej witamina E zapobiega działaniu wolnych rodników ,a z kolei olejek z nagietka, olejek z awokado i wyciąg z ogórków posiadają własciwości nawilżające, kojące, przeciwzapalne i poprawiające stan skóry.Maseczkę stosujemy raz w tygodniu, po demakijażu, nakładając ją na skórę twarzy i szyi.
Cena: 16zł/100ml
Linia GEROVITAL H3 opracowana została na bazie odmładzającej kuracji kosmetycznej prof. dr Any Aslan. Kuracja ta stanowiła niezbędny element kompleksowego programu geriatrycznego. Obecnie firma Farmec SA Cluj Napoca odnowiła linię i wprowadziła wariant GEROVITAL H3, który kontynuuje i rozwija osiągnięcia wcześnejszej formuły kosmetycznej opracowanej przez prof. dr Anę Aslan. Formuła linii GEROVITAL H3 oparta jest na kompleksie odmładzającym (anti-aging) GH3, który zawiera hialuronian sodu, wyciąg z ogórka i witaminę E. Kompleks anti-aging GH3 działa w kilku kluczowych kierunkach, by powstrzymać procesy starzenia się skóry: odbudowuje warstwę ochronną, która zatrzymuje w skórze wodę, uzupełnia braki w odżywianiu komórek, reguluje ich funkcjonowanie i stymuluje powstawanie młodych komórek, utrzymuje w dobrym stanie włókna elastyny, chroni skórę przed agresywnym działaniem słońca i czynników zewnętrznych.

Polecam  jak prezent na Mikołaja :) 

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz