poniedziałek, 23 września 2013

Wspomnienia z wakacji w Fotoksiażce SENTO - POLECAM

 W ramach współpracy z firmą SENTO dostałam piękny album z wspomnieniami z minionych wakacji.

Firma ta oferuje
Fotoksiażki
Fotoalbumy
Fotokalendarze
Gotowe szablony na komunie chrzciny czy wakacje


 Zrobimy piękny album czy fotoksiążkę za pomocą prostego w obsłudze programu , który pobieramy na stronie SENTO
Po pobraniu wszystko wręcz toczy się samo :)  Troszkę o programie .


Bardzo prosty w obsłudze program do tworzenia fotoksiążek. Występuje opcja dla leniwych program -KREATOR  -  sam tworzy książkę . Najważniejsze dla mnie była prędkość przesyłania zdjęć . Wybrane zdjęcie z mojego komputera zostało przesłane do programu chyba mniej niż w sekundę.
Po wysłaniu najfajniejszych zdjęć z naszych wakacji wybieramy wygląd okładki. Na okładce możemy wstawić zdjęcia i dodać piękne kolorowe tło . Jest także miejsce na napis - tytuł książki .
Następnie wszystko zależy od naszego gustu i wyobraźni . Szalejemy w wyborze tła pod nasze zdjęcia . Mamy duży wybór dla dzieci i nie tylko. Możemy wybrać sobie fajne ramki nawet takie dla dzieci kotki , pieski . Szybciutko powstaje nasz kolorowy album.
Jeżeli nie mamy więcej czasu zapisujemy i wychodzimy z programu . Projekt kończymy kiedy tylko chcemy .  Sami decydujemy ile w naszej fotoksiążce będzie kartek i jakiej wielkości i układzie będą zdjęcia.
Mamy duży wybór tła w naszej książce , możemy zrobić każdą stronę w innym kolorze czy wzorze , wszystko dopasowujemy do zdjęcia.

Mogę przyznać ,że jest to najłatwiejszy program do tworzenia takich pamiątek jaki kiedykolwiek spotkałam.  Dziecinnie proste a potem czekać tylko na przesyłkę i chwalić się cudownymi wspomnieniami z wakacji i nie tylko.


Tak wygląda nasza okładka.


Po stworzeniu książki dostałam wiadomość ,że produkt został przyjęty do realizacji a na następny dzień ,że został wysłany .
I tak w moim domu pojawił się Pan z Poczty Polskiej -  można tez wybrać Kuriera.
Paczka bardzo dobrze zabezpieczona .
Moje wspomnienia w pięknym wydaniu i nie uszkodzone. 


Zapraszam także na FB  SENTO  -  https://www.facebook.com/pages/Sento-fotoksi%C4%85%C5%BCka-fotoalbum-fotokalendarz/301042833333049

A jak wyszedł mój album :)  cudownie o to kilka fotek
Dzieci zadowolone rodzina zachwycona , warte każdych pieniędzy :)


POLECAM  każdej rodzinie i singlom też .  Jest to tez wspaniały prezent na różne uroczystości rodzinne . Kolorowo wesoło i szybko .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz